Хотел Casa Karina 4* – Банско 

Банско   Casa Karina ****

Хотелот Casa Karina 4* е  изграден во 2007 година претставува луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. Во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард. Хотелот на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

 

Хотел

CASA KARINA 4*

01.04-30.11.2023
АLL FB HB BB
Двокреветна соба / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

48 44 39 30
Студио / 2возрасни +1  дете до 3.99год 49 41 40 32
Студио Luks  / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

60 52 48 39
Едноспален апартман / 2возрасни + 1возрасен

 2возрасни +2 деца до 11.99год

50 48 41 33
Двоспален апартман  / 4возрасни + 1возрасен

4возрасни +2 деца до 11.99год

50 48 41 33
Двоспален апартман ЛУКС  / 4возрасни + 1возрасен | 4возрасни +2 деца до 11.99год 58 60 50 46
Еднокреветна соба 1+0 70 66 58 49
 
Возрасен на дополнително легло 38 36 31 25
Дете од 6-11.99 год на дополнително легло 28 27 23 18
Дете од 6-11.99 год на редовно легло 31 29 26 20
Дете до 5.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база all inclusive ( програмата на all inclusive важи само за основниот ресторан)

·         Велигденски ручек

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче

·         интернет

·         туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

·         Подземен паркинг

·         Користење на бањарка за време на целиот престој

·         Користење на бебешко креветче – 3 евра од ден

 

Цените се во евра по лице на ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди