HOTEL TONANTI 5* – Врњачка Бања

HOTEL TONANTI 5* – Врњачка Бања

ЦЕНОВНИК 2022

Тип на соба Септември Октомври/Ноември/Декември
Двокреветна 142€ 129€
Еднокреветна 120€ 109€
Двокреветна лукс 161€ 146€
Еднокреветна лукс 140€ 127€
Апартман без кујна 228€ 207€
Апартман со кујна 252€ 229€
Фамилијарен апартман 361€ 328€

Плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 денари.

• Цени изразени во евра по соба од ден на база на полупансион (појадок се служи од 07:30 до 10:30
часот, вечера од 18:30 до 21:30 часот) во нив НЕ Е вклучена туристичката такса
• Доплата за соба со тераса – 30еур на ден
• Неограничена употреба на велнес & СПА центар (отворен и затворен базен, финска сауна, био
сауна, инфрацрвена сауна, солена соба, релакс соба со тепидариум и амам) од 08 до 22 часот.
• Спа комплет е вклучен во цената. (Бањарка и влечки во соба и обезбедена е крпа на рецепцијата во
спа центарот).
• Бесплатно користење на две игротеки за деца на возраст од 0 до 3 и 4 до 8 години, бројни
едукативни и креативни објекти, како и обезбедената услуга на чување деца во игротеки од 08 до 22
часот
• Бесплатно користење на фитнес-центар од 08:00 до 22:00 часот

 

Цените се дадени по соба од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје