Апартмани KRALJEVI CARDACI SPA **** Kопаоник

КОПАОНИК

Апартмани KRALJEVI CARDACI SPA ****

Хотел KRALJEVI CARDACI SPA 4* СТУДИО АПП 4  

Фамилијарен апартман

КОМФОРТ ЛУКС  

КОМФОРТ

 

ЛУКС

 

КОМФОРТ

 

ЛУКС

10.12-29.12.2023 51 57 68 75 85 94
29.12-05.01.2024 99 108 127 141 154 170
29.12-05.01.2024 (краток престој) 115 127 151 161 170 189
05.01-13.01.2024   6+1 72 80 102 113 111 137
13.01-21.01.2024     7+1 77 85 102 113 111 137
21.01-04.02.2022    59 66 85 94 102 113
04.02-11.02.2022  5+2 77 85 99 108 104 127
11.02-18.02.2022  6+1 80 102 102 113 108 133
18.02-03.03.2022  5+2 59 66 77 85 99 108
03.03-31.03.2024 51 57 59 66 68 75
  Цените се дадени за наем од ноќ
Во цената е вклучено:

·       Наем на избраниот апартман

·       Превоз до ски сервисот во близина на стазата ,, Мало Езеро”

·       Превоз во два правци до Ски стазите еднаш во текот на денот

·       15% попуст на цената на катите за користење на  SPA & WELLNESS центарот кој  содржи: затворен базен и отворен базен , џакузи на отворено, финска и био сауна (руска бања), aромa-парно купатило,  хамам, солена соба, kneipp базен, тепидариум, детски дел со топогани, во делот за возрасни дозволен е престој на деца над 12год.

·       Третмани и масажи со доплата

·       Wi fi

·       Бебешко креветче на барање

Во цената не е вклучено:

·       Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице, деца од 7 до 15 плаќат 0,5 евра  од ден,  деца до 6.99 год не плаќаат

·       Осигурување 0,20 евра од ден за сите гости без разлика на возраста.

·       паркинг

Акција                              
6+1 –  За наем на апртманот за 7 ноќевања добивате 1 ноќевање гратис
5+2 –
 За наем на апртманот за 7ноќевања добивате 2 ноќевање гратис

7+1 За наем на апртманот за 8 ноќевања добивате 1 ноќевање гратис

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди