Хотел БИСТРА 4* – Маврово

Хотелот Б.истра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до прекрасните скијачки терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.

Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ.

Нашиот ресторан нуди богат избор на исклучителни специјалитети од морска храна и традиционални јадења

ХОТЕЛ БИСТРА 4* 24.12.2021-01.04.2022
Недела – Четврток Петок – Сабота

( 03.01-17.01.2022 )

HB HB
Еднокреветна соба 59 89
Еднокреветна соба/ со џакузи 69 99
Двокреветна соба 84 127
Двокреветна соба/ со џакузи 104 147
  31.12.2021-02.01.2022

12.02-17.02.2022

Еднокреветна соба 115
Еднокреветна соба/ со џакузи 125
Двокреветна соба 165
Двокреветна соба/ со џакузи 185
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на полупансион
  • користење на спа ( внатрешен базен, турска бања, џакузи)
  • игротека за деца
  • туристичка такса
  • паркинг
  • интернет

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 6,99 год се сместува бесплатно
  • Деца до 7 до 11,99 год сместени на плаќаат  50% од цената за возрасен

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди