Хотел BUKET 4* – Златибор

Хотел BUKET **** 01.01-31.03.2022
HB
Двокреветна соба 65
Комфорт соба 69
Еднокреветна соба 82
Апартман 1/3 74
Апартман Комфорт 1/3 77
Апартман Букет 1/3 83
Цените се по лице од ден
Цената вклучува:

  • Ноќевања  на база  појадок и вечера
  • Спа центар
  • wi -fi интернет

Во цената не е вклучено:

  • туристичка такса 0,50 евро за деца од 7 до 15 год , за возрасни 1 евро

Напомени

  • Деца до 6,99 години со двајца восразн се сместуваат бесплатно
  • Деца од 7 до 11,99 годплаќаат 21 евра за сместување на база појадок и 24 евра за сместување на база полупансион
  • Цена за ноќевање со појадок се намалува 5 евра од редовната цена
  • Дополнителен кревет се плаќа 50% од редовната цена
  • Трето и четврто лице во апартман плаќа 70 % од редовната цена

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди