Хотел EUPHORIA CLUB 4* – Боровец

Хотел EUPHORIA CLUB 4* – Боровец

Хотелот се наоѓа во планинскиот ресорт Боровец, на 1350м надморска височина. Секое сместување е модерно и елегантно декорирано со балкон, и исто така нуди интернет. Современиот спа центар вкучува затворен базен со топла вода, парна бања и сауна.

Разновидни масажи и козметички третмани се исто така на располагање. Сите апартмани и вили имаат дрвен под и сопствено купатило со крпи, пешкири и папучи. Во регионалните и балканските јадења можете да уживате во ресторанот и барот, каде што исто така се служати разноврсни вина, коктели и кафе. Сите апартмани и вили во хотелот Euphoria Club содржат остава за ски опремата. Обезбеден е превоз до жичарата одалечен 2км. Центарот на Боровец се наоѓа на 1,5 км. Располага и со паркинг.

 

EUPHORIA CLUB 4* BOROVETS               15.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
06.01.2024
07.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
29.02.2024
01.03.2024
15.03.2024
16.03.2024
31.03.2024
JUNIOR SUITE
SINGLE ROOM 106 211 127 189 127 106
JUNIOR SUITE 2 AD 108 214 131 192 131 108
JUS2 1+1 CHD (2-11,99) 108 214 131 192 131 108
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 107 212 128 190 128 107
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 153 253 173 237 173 153
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 188 310 214 278 214 188
APT2 1+1 CHD (2-11,99) 153 253 173 237 173 153
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 154 254 174 238 174 154
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 176 288 205 269 205 176
APT2 2+1 CHD (0-1,99) 154 254 174 238 174 154
APT2 2+1 CHD (2-11,99) 176 288 205 269 205 176
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 177 289 206 270 206 177
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 200 323 238 301 238 200
APT2 3+1 CHD (0-1,99) 189 311 215 279 215 189
APT2 3+1 CHD (2-11,99) 211 345 247 310 247 211
Минимум престој 1 3 1 1 1 1
Во цената е вклучено:   

  • ноќевање со појадок
  • користење спа центар
  • интернет
  • подземен паркинг
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

  • Деца од 2 до 11,99 год доплаќат 11 евра од ноќ
  • Доплата за полу пансион 28 евра по лице
  • Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за дева од 2-11.99 год.
  • ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.12.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.12 ДО 30.12.2023 И ОД 02.01 ДО 31.03.2024

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди