хотел Grand Royale Банско

 

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско. Содржини: затворен базен, спа центар /сауна, џакузи, парна бања, релакс зона/, теретана, детско игралиште, игрална, бежичен интернет, лоби и цигарет бар, ресторан, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава. Соби: ел. бокал, микровална, ТВ со кабловски канали, мини-бар, балкон, фен, бањарки

 

 

 

GRAND ROYALE HOTEL & SPA 4*

07.01.-10.03.2024 11.03.-08.04.2024
ВB
Студио Мин. 2 81 59
Едноспален апартман Мин. 2 86 64
Двоспален апартман Мин. 4 156 112
 Во цената е вклучено:

·         ноќевање со појадок

·         користење на затворен базен,сауна,парна бања, релакс зона,  фитнес центар

·         детско катче

·         интернет

·         бесплатен превоз до ски-лифтот

НАПОМЕНИ:

·         Деца до 2.99 год се сместуваат бесплатно

·         Прво дете од 3-12.99 год со двајца возрасни на дополнително легло се сместува бесплатно на база BB доплаќа само за полупансион , второ дете од 3-12.99 год  плаќа 50% од цената

·         Дете од 3-12.99 год со двајца возрасни на редовно легло доплаќа 70% од цената

·         Возрасен на дополнително легло има 30% попуст

·         Еднокреветна соба има 20% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА.

ДОПЛАТИ:

·         Вечера: возрасни 19 евра, деца од 3-12.99 год 10 евра

·         туристичка такса – возрасен 0.60 еур од ден

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

 

  

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди