Хотел IDILA 4*- Златибор

Хотел IDILA **** 16.01.2022-28.03.2022
Двокреветна соба 43
Апартман 62
Апартман LUX 77
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање со појадок

·          Користење на Spa центар

·          Wi-Fi

·          Паркинг

·          Изнајмување на бебешко креветче

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат, деца од 7 до 15 год плаќаат 0,50 евра

Напомени:

·         Деца до 6,99 год. се сместуваат бесплатно

·         Деца од 7- 11,99 год. плаќаат 50% од цената за возрасен во кревет со родителите

·         Деца од 7 – 11,99 год. плаќаат 70% од цената за користење на сопствен кревет

·         Деца над 12 год. плаќаат 100% од цената

 

Цените се дадени по лице од ден

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди