Хотел IGLIKA PALACE 4* – Боровец

 

HOT IGLIKA PALACE ****

 

26.12-01.01.2022 02.01-15.01.2022 18.12-25.12.2021
12.02-19.02.2022

 

31.01-11.02.2022

20.02-05.03.2022

16.01-30.01.2022

06.03-09.04.2022

Реновирани соби
Двокреветна соба STD ( 2+1) 70 60 50
Еднокреветна соба ( 1+0 ) 132 90 75
Студио  ( 3+1) 70 60 50
Нереновирани соби
Двокреветна соба STD ( 2+1) 56 47 40
Еднокреветна соба ( 1+0 ) 103 70 57
Студио  ( 3+1) 56 47 40
Период -26.12.21-01.01.2022 Минимум 7 ноќевања , на HB

Сместување во Двокреветна STD соба ( 1 – 2 ad ; 2ad + 1ch ; 1ad + 1ch )

Сместување во Студио ( 2ad + 2ch или  3ad ; плаќање – 3ad 100% )

 
Дете  од 2-11.99 год сместено на дополнително легло во двокреветна STD бесплатно
Дете од 2-11.99 год  сместено на дополнително легло во Студио 50%
Дете од 2- 11,99 год. сместено на редовен кревет во STD 25% во средна и ниска сезона
Возрасен сместен на дополнително легло/ STD 25%
Четврти возрасен сместен на дополнително легло/Студио 25%
Деца до 1.99 год се сместуваат бесплатно
 Во цената е вклучено:

·         ноќевање  на база полупансион

·         користење на  Бесплатно користење на затворен базен; Финска сауна, Билна сауна, парна бања; на отворено  паркинг простор (по достапност);

·         интернет

·

Цените се изразени во евра по  лице  од ден

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје