Хотел LODGE 2* – Маврово

Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

 

ХОТЕЛ LODGE 2* 24.12.2021-01.04.2022
Недела – Четврток Петок – Сабота
HB HB
Еднокреветна соба 42 56
Двокреветна соба 60 80
  31.12.2021-02.01.2022

12.02.2022-17.02.2022

Еднокреветна соба 75
Двокреветна соба 105
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на полупансион
  • туристичка такса
  • паркинг
  • интернет

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 6,99 год се сместува бесплатно
  • Деца до 7 до 11,99 год сместени на плаќаат  50% од цената за возрасен

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди