Хотел MIA’S FAVORITE **** – Маврово

HOTEL MIA’S FAVORITE **** 01.03-31.03.2022
BB
  1 лице 2 лица
Еднокреветна соба 1+0 45 /
Спорт соба 2+0 45 60
Спорт соба Премиум 2+1 60 80
Стандард соба 2+0 60 80
Стандард соба со балкон 2+0 70 90
Премиум соба 2+1 70 100
Фам. апартман 2+2 90 120
Фам. Спорт апартман 2+2 70 90
Суперир Апартман 1 2+1 115 135
Спорт Комфорт Апартман 2+4 90 110
Суперирор Апартман 2 4+2 130 160
Прво дете  од 1 до 11,99 год БЕСПЛАТНО
Втро дете од 1 до 11,99 год. 15
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база појадок

·         Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

·         Доплата за вечера 10 евра п лице од ноќ

·         Цена за возрасни на дополнителен кревет 20 евра

Цените се дадени по соба од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди