Hotel Mona 4*

Hotel Mona 4* Златибор

ЦЕНИТЕ СЕ ОД ИНФОРМАТИВЕН КАРАКТЕР  ПОРАДИ ЧЕСТИ ПРОМЕНИ НА ЦЕНИТЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ЈА АГЕНЦИЈАТА ЗА ПОНУДА

 

Нотел МОНА Златибор 4* е опкружен со прекрасна борова шума и се наоѓа во средиштето на туристичкиот центар. Располага со 120 просторни и топли соби и апартмани опремени со модерни содржини неопходни за потполн одмор и опуштање. Покрај сместувачките капацитети хотелот нуди и многу други опции за разонода, забава и ресторани како Перун, Вила и Лада Бара, детско катче Моника и комплетно опремен Спа центар кој е на располагање на сите гости во текот на нивниот престој.

Услови

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:
– Полупансион (појадок и вечера)
– Неограничено користење на луксузен Maгнезиум Spa&Wellness центар на преко 4.000m²: 3 внатрешни базена, 2 џакузи, 1 walking cc 20 лица х 1,25m, финска сауна, парна бања, био сауна, солена соба, ледена соба, шок туш….
– Неограничено користење на фитнес центар со мулти функционални сали..
– Wi-Fi
– Детско катче
– Baby Cot (задолжителна резервација)

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:
– Туристичка такса 1,02€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,51€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (се наплаќа во агенција)
– Подземна гаража 10€ по кола на ден

Услови за деца:
– 2 деца до 11,99 години во придружва на 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
– Во Standart Room може да се сместат 2 возрасни лица + 1 дете до 7 години (дели легло со родители)
– Во Superior Room може да се сместат 2 возрасни лица / 3 возрасни лица / 2 возрасни лица + 1 дете до 11,99 години / 2 возрасни лица + 2 деца (1 дете до 11,99 години) (2-ро дете до 6,99 години) / 2 возрасни + 2 деца ( до 6,99 години)
– Во Family Room може да се сместат 2 возрасни + 2 деца (11,99 години) / 3 возрасни / 3 возрасни + 1 дете (11,99 години) / 4 возрасни лица
– Во Јunior Suite може да се сместат само 2 возрасни лица!
– Во Family Suite може да се сместат 2 возрасни + 2 деца (11,99 години) / 3 возрасни + 1 дете 11,99 години / 4 возрасни лица

Напомена:
– Single Room може да се користи Standart / Superior Room од цената се намалува 15€ на ден;
– 3-то и 4-то возрасно лице на дополнително легло 49€ по лице на ден важи за Superior Room, Family Room, Family Suite;
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС;

Доплати на лице место (не се задолжителни):
– Куглана,Биљард, ВИП СПА центар…

ПЕНАЛИ ЗА ОТКАЖУВАЊЕ:
– 1 ноќ пенали за откажување 21 – 15 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% пенали за откажување 14-0 дена пред почетокот на аранжманот

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди