Хотел Монтана 4* – Крушево

Хотел МОНТАНА **** 01.10.2021-01.04.2022
Ноќевање со појадок /BB Ноќевање со полупансион /НB Ноќевање со полн пансион /FB
Еднокреветна соба 1.700 2.200 2.700
Двокреветна соба 1.400 1.800 2.300
Трикреветна соба 1.240 1.640 2.140
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања
  • паркинг
  • туристичка такса

Цените се дадени во денарска противредност.

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди