Хотел PALISAD 4* – Златибор

Хотел PALISAD **** 25.12.21-

-18.02.2022

19.02-08.07.22 09.07-20.08.22 21.08-25.12.22
Dbl Single Dbl Single Dbl Single Dbl Single
Двокреветна Lux 78 124 70 112 78 124 70 112
Супериор соба 68 108 63 101 68 108 63 101
Стандард соба 58 93 52 84 58 93 52 84
Lux Апартман 103 166 92 149 103 166 92 149
Цената вклучува:

  • Ноќевања  на база  појадок
  • wellness центар
  • wi -fi интернет

Во цената не е вклучено:

  • туристичка такса 0,50 евро за деца од 7 до 15 год , за возрасни 1 евро

Напомени

  • Деца до 6,99 год се сместуваат бесплатно (без дополнителен  кревет)
  • Деца од 6,99-11,99 год  плаќаат 25 еур од ден
  • Доплата за дополнителен кревет 25 еур од ден
  • Доплата за вечера за деца од 6,99 – 11,99 год плаќа 4 еур од ден, за возрасен 9 еур од ден

 

Цените се дадени по лице од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди