Хотел ПАНОРАМА 4* – Крушево

За вистинска релаксација ве очекува спа центарот со внатрешениот базен кој има фантастична панорамска глетка кон Крушево и стаклен покрив кој ви овозможува постојано да го гледате и небото.

Опремен е со хидраулични лежалки, џакузи, топли лежалки и финска сауна.

За целосно опуштање, можете да изберете од различните видови масажи: релакс масажа, спортска, медицинска, масажа на стапала и масажа на лице.

А за нега на вашето лице и тело, почестете се со некој од повеќето третмани со врвната козметика БАБОР (третман на лице со алги, salt aroma grow третман на тело, лифт експрес третман на лице, Клеопатра третман на тело или витамински коктел за зацврстување и заштита на кожата).

 

ХОТЕЛ ПАНОРАМА 4* 25.12.2021-01.04.2022
Ноќевање со појадок /BB
Еднокреветна соба 80
Двокреветна соба 90
Супериор соба 100
Јуниор апартман 120
Делукс апартман 140
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

 • ноќевања на база на појадок
 • користење на спа ( внатрешен базен, турска бања, џакузи)
 • туристичка такса
 • кафе и вода во соба
 • 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наоѓа на ски терените во Крушево
 • карта за жичарата и ски опрема
 • паркинг
 • интернет

НАПОМЕНИ:

 • Деца до 7,99 год се сместува бесплатно
 • Деца над  8 год плаќаат  10 евра од ден
 • Трето лице во супериор, јуниор и делукс апартман се доплаќа 10 евра од ден.
 • Цена за дополнителен оброк  за возрасни лица е 10 евра сет мени/ за деца до 8 години се плаќа  5 евра и добива пола порција / за деца над 8 год е исто како и за возрасен.

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди