Хотел Ramonda 5* – Р’тањ

 Хотел Ramonda 5* – Р’тањ

ЦЕНИТЕ СЕ ОД ИНФОРМАТИВЕН КАРАКТЕР, ПОРАДИ СЕКОЈДНЕВНИ ПРОМЕНИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈАТА

 

Хотел Ramonda е сместен во Р’тањ се простира на површина од 13.000 метри квадратни и располага со 58 современо дизајнирани соби, неколку ресторана и лоби бар и СПА центар. Хотелот има 17 различни типови на соби, во секоја од нив има ТВ, кабловска телевизја, WIFI, Неспресо апарат и безалкохолен мини бар. Хотелот има СПА центр кои  зафаќа површина од 1.000 м2 и во кои има базени, вештачи езерца, сауни, парни бањи, хидромасажни кади, теретани и нуди можност за рачни масажи.

 

Хотел RAMONDA 5*
Ekonomik соба 196
Galeri соба 212
Standard соба 247
Comfort соба 247
Premium DeLux соба 247
Standard Delux соба 272
DeLux соба 272
Studio DeLux twin соба 272
Studio DeLux соба 281
Studio апартман 323
Premium Studio апартман 332
Classic апартман 340
Superior апартман 340
Standard апартман 340
Dupleks апартман 366
DeLux апартман 366
King апартман 409

Цените се по соба од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди