Хотел СПОРТ 3* – Маврово

Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани, ресторан и бар.

Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија.

Хотелот Спорт обезбедува најповолно сместување во ски центарот Маврово, преку целата година. Во пријатниот ресторан, ви нудиме голем избор од исклучителни морски специјалитети, голем избор од интернационални специјалитети и традиционални македонски јадења.

 

ХОТЕЛ СПОРТ 3* 24.12.2021-01.04.2022
Недела – Четврток Петок – Сабота

(03.01-17.01.2022)

HB HB
Еднокреветна соба 58 74
Апартман ( 1+ 0) 78 94
Двокреветна соба 82 116
Апартман ( 2+ 1) 102 136
  31.12.2021-02.01.2022

12.02.-17.02.2022

Еднокреветна соба 105
Апартман ( 1+ 0) 125
Двокреветна соба 155
Апартман ( 2+ 1) 175
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на полупансион
  • користење на надворешен базен
  • туристичка такса
  • паркинг
  • интернет

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 6,99 год се сместува бесплатно
  • Деца до 7 до 11,99 год сместени на плаќаат  50% од цената за возрасен

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди