Хотел  ST. GEORGE PALACE ****

 

Б А Н С К О   

Хотел  ST. GEORGE PALACE ****

ХОТЕЛ

ST.GEORGE PALACE 4 ****

капацитет

 

01.12-22.12.22

01.04-09.04.23

23.12-28.12.22

08.01-10.02.23

18.02-24.02.23

02.01-07.01.23

11.02.17.02.23

25.02-31.03.23
RO RO RO RP
Студио 2+0 23 31 35 25
Едноспален апартман 2+2 28 37 43 32
Двоспален  апартман 4+2 20 26 33 22
Триспален  апартман 6+1 18 27 29 21
 
Цената вклучува:

·         ноќевање

·          користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес

·         Интернет

·         Паркинг

·         Туристичка такса

Доплати:

·         Доплата за  појадок: возрасни – 7еур, деца од 4-11.99 год плаќаат 4 еур

·         Доплата за полупансион: возрасни  17 еур, деца од 4-11.99 год плаќаат 8  еур

·         Деца од 0-3,99 се сместуваат бесплатно

 

Цените се изразени во евра по лице  од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал  Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди