Hotel St. George Ski & Holiday 4* БАНСКО

ХОТЕЛ

ST.GEORGE PALACE 4 *

капацитет

 

01.12-22.12.23

24.0213.04.24

23.1229.12.23

10.02.-23.02.24

30.12.23-05.01.24  

06.01-09.02

Мин.ноќи 3 5 5 5
Двoкореветна соба 2+0 45 62 88 51
Студио 2+0 47 75 90 53
Едноспален апартман 2+2 53 74 101 61
Двоспален  апартман 4+2 44 60 85 49
Триспален  апартман 6+2 44 60 85 49
 
Цената вклучува:

·         ноќевање со појадок и вечера

·          користење на базени со солена електролиза, сауна, солена соба, сауна со арома,парна бања, џакузи, релакс зона, фитнес

·         Детксо катче

·         Трансфер до Ски лифтот и назад

·         Интернет

·         Паркинг за 100 места

·         Туристичка такса

Доплати:

·         Дете до 2,99 БЕСПЛАТНО

·         Дете од 3 до 11,99 на дополнително легло плаќа 25% од цената на возрасен

·         Дете од 3 до 11,99 на редовно легло плаќа 75% од цената на возрасен во двокревтна соба и студио

·         Трет возрасен на дополнително лего плаќа 50% од цената на возрасен

ПОПУСТ:

·         Новогодишна вечера ЗАДОЛЖИТЕЛНА  90 евра за возрасен/45за деца од 3 до 11,99

Цените се изразени во евра по лице  од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди