Хотел  TORNIK GRAND & SKY 5* – Златибор

Хотел  TORNIK GRAND & SKY ***** 01.01-30.12.2022
HB
Двокреветна соба 85
Junior апартман 105
Classic Apartman Sky 115
Superiror апартман 135
Connecting apartman 180
Lux apartman 180
Доплата за возрасни 70
Доплата за деца од 6- 12 год 35
Доплата за деца до 6 год 17.5
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање на база полупанисон

·          Користење на Spa & Wellness центар

·          Употребата на бебешки креветчиња и столици е бесплатна

·          Wi-Fi

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат

·          Агенциски трошоци  – 20 до 30 еур

·          паркинг

Напомени:

·          За првото дете до 6 годишна возраст придружено со едниот или двајцата родители, престојот на база на полупансион е бесплатен.

·           Цената на престојот за второто и секое следно дете до 6 години, придружено со едниот или двајцата родители, е 25% од доплата за трето лице.

·           Цената на престојот за деца од 6 до 12 години, во придружба на едниот или двајцата родители, е 50% од доплатата за трето лице.

Цените се дадени по лице од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди