Хотел VIP 3* – Берово

ХОТЕЛ VIP 3* – Берово 01.12.2021-01.04.2022
Ноќевање со појадок /BB
Двокреветна стд. соба 1.400
Стандард соба (1/2) 1.600
Стандард соба (1/3) 2.100
Стандард соба (1/4) 2.600
Стандард соба (1/5) 3.000
Студио со кујна (1/2) 1.800
Студио со кујна (1/3) 2.400
Студио со кујна (1/4) 2.800
Студио со кујна (1/5) 3.000
Лукс соба со балкон (1/2) 1.800
Лукс соба со балкон (1/3) 2.400
Лукс соба со балкон (1/4) 2.800
Лукс соба со балкон (1/5) 3.000
Цените се дадени по соба од ден
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база на појадок .
  • паркинг
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

  • Деца до 0-4 год сместен бесплатно,
  • Деца до 4 до 9,99 год сместени на плаќаат 50% од цената за возрасен ,
  • Две деца од 2-9,99 год плаќаат по 50% и добиваат посебно легло (1/3)
  • Доплата за ручек / вечера  – 250 ден

 

Цените се дадени во денарска противредност.

Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А. Феријал Кашиков – Штип

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди