Хотел Zlatibor Mountain Resort and &SPA *****

Хотел Zlatibor Mountain Resort and &SPA *****

За период од 15.01-28.02.2023

Тип на сметување/Лица 2 лица
Standard room 209
Superior room 239
Family room 289
Junior apartment 279
Family apartment 399

Цените се дадени во евра по лице од ден на база на полупансион. За секое дополнително лице се плаќа 49 евра од ден.

Во цената е вклучено:
 • Ноќевање со полупансион (доручек и вечера) 
 • Користење на луксузниот Magnezium Spa & Wellnes центар
 • Интернет

Во цената не е вклучена туристичката такса :

 • возрасно лице 1 евро од ден
 • деца од 7 до 15 години 5 евра од ден
 • Деца од 0 до 7 години се ослободени од плаќање

Услови за резервација:

 • Едно лице може да користи стандард или супериор соба за 15 евра пониска цена од дадените цени во горенаведената табела
 • За резервација на фамилијарна соба се потребно минимум 3 лица
 • За ноќевање со појадок цената од горенаведената табела се намалува за 10 евра по лице

Услови за деца:

 • Деца од 0 до 2 години бесплатно
 • Деца од 2 до 7 години бесплатно сместување на заедничко легло
 • Деца постари од 12 години се сметаат за возрасни лица

Дополнителни услуги : паркинг, VIP SPA центар, масажа и козметички третмани, со доплата  во хотелот.

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност  1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin