Вила MALINA 3* – Боровец

Вила MALINA Боровец

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Комплексот вили Малина се наоѓа веднаш до вилите Јагода, а се наоѓа на исто растојание од центарот и гондолата како и вилите Јагода.
Населбата се состои од 28 дрвени двокатни куќи со мал двор. Во овие куќи има 24 стандардно опремени и 4 луксузни студија кои можат да сместат до 6 лица. Секоја куќа има своја кујна, две посебни спални соби, дневна, бања. Спалните соби имаат еден брачен кревет во долниот дел и два посебни единечни кревети на катот. Во дневната соба има ТВ, гардеробер, софа и уште еден дополнителен кревет. Во кујната има маса со 6 столчиња и кујната е комплетно опремена со садови и сите останати потребни елементи. Бањата има туш кабина и тоалет. Секоја соба има балкон со седење.
Гостите на Вила Малина можат да го користат ресторанот на Вила Јагода.

 

MALINA VILLAS 3* BOROVETS  01.12.2023
23.12.2023
24.12.2023
29.12.2023
30.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
31.01.2024
01.02.2024
03.03.2024
04.03.2024
31.03.2024
VILLA MALINA
VILLA 5 ADULTS [2ADL] 113 135 202 113 135 113
VILLA 5 ADULTS [3ADL] 114 136 203 114 136 114
VILLA 5 ADULTS [4ADL] 115 137 204 115 137 115
VILLA 5 ADULTS [5ADL] 116 138 205 116 138 116
VILA5 2+1 CHD (0-3,99) 114 136 203 114 136 114
VILA5 2+1 CHD (4-12,99) 114 136 203 114 136 114
VILA5 2+2 CHD (0-3,99)

(4-12,99)

115 137 204 115 137 115
VILA5 2+2 CHD (4-12,99)

(4-12,99)

115 137 204 115 137 115
VILA5 3+1 CHD (0-3,99) 115 137 204 115 137 115
VILA5 3+1 CHD (4-12,99) 115 137 204 115 137 115
VILA5 3+2 CHD (0-3,99)

(4-12,99)

116 138 205 116 138 116
VILA5 3+2 CHD (4-12,99)

(4-12,99)

116 138 205 116 138 116
VILA5 4+1 CHD (0-3,99) 116 138 205 116 138 116
VILA5 4+1 CHD (4-12,99) 116 138 205 116 138 116
Ноќевање со појадок 9 9 9 9 9 9
Деца од 4-12.99 год. 4.50 4.50 4.50 4.50 4.50 4.50
Полупансион 24 24 24 24 24 24
Деца од 4-12.99 год. 12 12 12 12 12 12
Минимум престој 1 3 1 1 1 1
Во цената е вклучено:   

  • ноќевање
  • трансфер до гондола
  • интернет
  • паркинг
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

·       Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца од 4 до 12.99 год.

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди