Вила YAGODA 3* -Боровец

Вила YAGODA 3* -Боровец

Сместени на прекрасна локација во мирен дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, овие дрвени вили се на само 4 минути со автомобил или 2 км од центарот на Боровец. Гондолата е оддалечена околу 5 минути возење. На гостите им се на располагање ресторан со локална бугарска кујна и сауна.

Вила Јагода, одличен комплекс на вили за семејства со деца или за парови кои сакаат мирен, релаксирачки одмор малку подалеку од центарот. Тие се состојат од 40 дрвени куќи во кои има 13 луксузни студија, 10 со приватна сауна, 17 без сауна. Секоја сместувачка единица може да прими најмногу 4 лица. Секоја куќа има своја комплетно опремена кујна. Студиото се состои од дневна соба со брачен кревет или два посебни единечни кревети, простор за седење, гардеробер, ТВ со дигитални канали и WIFI. Покрај дневната соба има и помала спална соба со два единечни кревети, идеална за возрасни. Студиото вклучува и комплетно опремена кујна, бања со туш кабина и тоалет и балкон опремен со седење. Ресторан Јагода има капацитет од 90 седишта, ресторанот служи традиционално мени од бугарска кујна со одличен избор на јадења и пријатна атмосфера. Во ресторанот можете да организирате деловни вечери, семејни прослави, свадби и друго.

YAGODA VILLAS 3* 01.12.2023
23.12.2023
24.12.2023
29.12.2023
30.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
31.01.2024
01.02.2024
03.03.2024
04.03.2024
31.03.2024
VILLA YAGODA ECONOMY
VILLA 4 ADULTS [2ADL] 102 124 191 102 124 102
VILLA 4 ADULTS [3ADL] 103 125 192 103 125 103
VILLA 4 ADULTS [4ADL] 104 126 193 104 126 104
VILA4 1+1 CHD (4-12,99) 102 124 191 102 124 102
VILA4 1+2 CHD (0-3,99)(4-12,99) 103 125 192 103 125 103
VILA4 1+2 CHD (4-12,99)(4-12,99) 103 125 192 103 125 103
VILA4 2+1 CHD (0-3,99) 103 125 192 103 125 103
VILA4 2+1 CHD (4-12,99) 103 125 192 103 125 103
VILA4 2+2 CHD (0-3,99)(4-12,99) 104 126 193 104 126 104
VILA4 2+2 CHD (4-12,99)(4-12,99) 104 126 193 104 126 104
VILA4 3+1 CHD (0-3,99) 104 126 193 104 126 104
VILA4 3+1 CHD (4-12,99) 104 126 193 104 126 104
VILLA YAGODA DELUXE
VILLA 3 ADULTS [2ADL] 124 146 213 124 146 124
VILLA 3 ADULTS [3ADL] 125 147 214 125 147 125
VILA3 1+1 CHD (4-12,99) 124 146 213 124 146 124
VILA3 1+2 CHD (0-3,99)(4-12,99) 125 147 214 125 147 125
VILA3 1+2 CHD (4-12,99)(4-12,99) 125 147 214 125 147 125
VILA3 2+1 CHD (0-3,99) 125 147 214 125 147 125
VILA3 2+1 CHD (4-12,99) 125 147 214 125 147 125
VILLA YAGODA WITH SAUNA
VILLA 4 ADULTS [2ADL] 158 191 236 158 191 158
VILLA 4 ADULTS [3ADL] 159 192 237 158 192 159
VILLA 4 ADULTS [4ADL] 160 193 238 159 193 160
VILA4 1+1 CHD (4-12,99) 158 191 236 158 191 158
VILA4 1+2 CHD (0-3,99)(4-12,99) 159 192 237 158 192 159
VILA4 1+2 CHD (4-12,99)(4-12,99) 159 192 237 158 192 159
VILA4 2+1 CHD (0-3,99) 159 192 237 158 192 159
VILA4 2+1 CHD (4-12,99) 159 192 237 158 192 159
VILA4 2+2 CHD (0-3,99)(4-12,99) 160 193 238 159 193 160
VILA4 2+2 CHD (4-12,99)(4-12,99) 160 193 238 159 193 160
VILA4 3+1 CHD (0-3,99) 160 193 238 159 193 160
VILA4 3+1 CHD (4-12,99) 160 193 238 159 193 160
Ноќевање со појадок 9 9 9 9 9 9
Деца од 4-12.99 год. 4.50 4.50 4.50 4.50 4.50 4.50
Полупансион 24 24 24 24 24 24
Деца од 4-12.99 год. 12 12 12 12 12 12
Минимум престој 1 3 1 1 1 1
Во цената е вклучено:   

  • ноќевање
  • трансфер до гондола
  • интернет
  • паркинг
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:

Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца од 4 до 12.99 год.

Цените се изразени во евра по соба од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди