Вила ,,EVA 2“ – НЕА ФЛОГИТА

Вила ,,EVA 2“ – НЕА ФЛОГИТА


Вила ,,
Eva” 2 е лоцирана во центарот на Неа Флогита,  на 30 метри од плажа. Располага со четири-креветни и пет-креветни апартмани, и со комплетно опремени кујни, WC, тераси апартманите се наогаат на последниот кат.

 *попустот не важи за промо цени

*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден,(се плаќа во вилата).

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ/СТУДИЈА

Термини

Бр. ноќевања

1/4 /Апартман

1/5Апартман

20.05.2023-27.05.2023

7

130 промо

140-промо

27.05.2023-03.06.2023

7

190 промо

200-промо

03.06.2023-10.06.2023

7

260

270

10.06.2023-17.06.2023

7

300

310

17.06.2023-24.06.2023

7

360

370

24.06.2023-01.07.2023

7

420

430

01.07.2023-08.07.2023

7

470

480

08.07.2023-15.07.2023

7

540

550

15.07.2023-22.07.2023

7

540

550

22.07.2023-29.07.2023

7

540

550

29.07.2023-05.08.2023

7

560

570

05.08.2023-12.08.2023

7

560

570

12.08.2023-19.08.2023

7

540

550

19.08.2023-26.08.2023

7

470

480

26.08.2023-02.09.2023

7

420

430

02.09.2023-09.09.2023

7

370

380

09.09.2023-16.09.2023

7

300 промо

310 промо

16.09.2023-23.09.2023

7

210 промо

220 промо

*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

 

 

Услови под кои важи аранжманот

 

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 10 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман 
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Туристичката агенција  има потпишано договори за фиксен (гарантиран) закуп на капацитетите наведени во оваа понуда.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
 • не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
 • Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди