Вила Koстас – Неа Потидеа

Вила Koстас – Неа Потидеа

Вилата се наоѓа веднаш до песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа и се со директен поглед на море. Располага со дуплекси со 2 одделни спални,плус кујна и тераса,клима уред (вклучен во цена), Wi-Fi.

Наем на студио/апартман

Цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термин 08.05 15.05 22.05 29.05 05.06 12.06 19.06 26.06 03.07 10.07 17.07 24.07 31.07
1/6 дуплекс 199 € 199 € 199 € 199 € 219 € 259 € 409 € 459 € 499 € 599 € 649  649  649 

 

Термин 07.08 14.08 21.08 28.08 04.09 11.09 18.09 25.09
1/6 дуплекс 649  599  499  399  359  299  249  199 

 

Во цената е вклучено:
– наем на дуплекс за 7 ноќи
– преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Доплата:
– деца до 1,99 години: бесплатно (без седиште)
– деца од 2 до 11,99 години: превоз  25 €
– Лица над 12 години: 40 €

Во цената не е вклучено:
– патничко осигурување
– туристичка такса 0,5 € по соба од ден

Напомени:

– Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
– Собите се превземаат од 14:00 часот по локално време на денот на доаѓање.
– Собите се напуштаат до 09:00 часот по локално време на денот на заминување.
– Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патување.
– Сопственикот нема да дозволи сместување на ненајавени лица.
– Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
– Организаторот не гарантира превоз до самиот објект на сместување.
– Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот на сместување.

– Уплати се извршуваат исклучиво во денари (1€ = 62 денари)

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје