Хотел BREZA 3* – ВРЊАЧКА БАЊА

Хотел BREZA *** 01.11-30.12.21
HB
Претседателски Апартман 33
Апартам 32
Двокреветна соба 24
Двокревтна со француски кревет 24
Двокреветна со полошен кревет 23
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање на услуга полупансион

·          Користење на базен

·          Wi-Fi

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат, деца од 7 до 15 год плаќаат 0,50 евра

·          Осигурување  0.5 евра по лице двевно

Напомени:

·         Деца до 5,99 год. се сместуваат гратис

·         Деца од 7 до 10,99 год 70% од цената коистат доп. кревет и оброци, 50% доколку децата спиат со родителите користат само оброци

Цените се дадени по лице од ден

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди