Хотел IRIS 4* – Златибор

Хотел IRIS **** Соби
1/2 стандард 1/2 комфорт 1/1
23.12-29.12.2021 HB 48 50 66
03.01-21.02.2021 HB 48 50 66
21.02-15.04.2022 HB 42 44 54
15.04-03.05.2022 HB 48 50 66
03.05-22.06.2022 HB 42 44 54
22.06-31.08.2022 HB 48 50 66
31.08-28.12.2022 HB 42 44 54
Апартман
1/2 1/3 1/3Фам. Ирис
23.12-29.12.2021 HB 58 56 54 68
03.01-21.02.2021 HB 58 56 54 68
21.02-15.04.2022 HB 50 49 47 59
15.04-03.05.2022 HB 58 56 54 68
03.05-22.06.2022 HB 50 49 47 59
22.06-31.08.2022 HB 58 56 54 68
31.08-28.12.2022 HB 50 49 47 57
Цената вклучува:

·         Ноќевања  на база  полупанион

·         Користење на внатрешен базен , финска сауна, солена соба, фитнес сала

·         детско катче

·         паркинг

·         wi -fi интернет

Во цената не е вклучено:

·         туристичка такса 0,50 еур за деца од 7 до 15 год , за возрасни 1 еур

Напомени

·         Деца до 6,99 год се сместуваат бесплатно (без дополнителен  кревет)

·         Деца со двајца возрасни од 7 до 11,99 год плаќаат 50% од редовната цена за возрасен

·         Помошен кревет се  наплаќа50% од редовна цена

·         Доплата за трето и четврто лице во апартман имаат 20% попуст

·         За користење на коќевање со појадок цената се намалува 6 еур од редовната цена

 

Цените се дадени по лице од ден

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди