Хотел MIR 4* – Златибор

Хотел MIR **** 01.12.2021-28.03.2022
Двокреветна соба 40
Апартман 1/3 60
Lux Апартман 47
Стандардна  1/1 соба 165
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање со појадок

·          Користење на Spa & Wellness центар

·          Wi-Fi

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат, деца од 7 до 15 год плаќаат 0,50 евра

·          паркинг

Напомени:

·         Помошен кревет се доплаќа 50% од цела сума

·         Трето и четврто лице со двајца возрасни плаќаат 70% од цената

·         Сместување на еден возрасен во апартман се доплаќа 70% од сумата

·         Деца до 4,99 год. се сместуваат бесплатно со двајца возрасни

·         Деца од 5 до 11,99 год. сместени со двајца возрасни плаќаат 50% од цената , до колку користат посебен кревет плаќаат 70% од цената

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди