Апарт – Хотел KONAK 4* – Златибор

Апарт-Хотел КОНАК **** 03.01-24.02.22

15.04-03.05.22

22.06-01.09.22

24.02-15.04.22

03.05.-03.06.22

01.09-25.12.22

Апп. Една спална 2+0 83 75
Апп. Една сплана 2+2 87 80
Апп. Две спални 4+2 157 140
Еднокреветна 1+0 63 58
Во цената е вклучено:

·          Ноќевање

·          Wi-Fi

Во цената не е вклучено:

·          Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат, деца од 7 до 15 год плаќаат 0,50 евра

·          паркинг

·          Користење на Спа центар – 2 ч   – 12 еур

·          Доплата за појадок –  6 еур

·          Доплата за вечера – 10 еур

Напомени:

·         Деца до 3,99 год, користат услуги БЕСПЛАТНО

·         Деца од 4 до 11,99 год. плаќаат  50% од цената за возрасен

Цените се дадени по апартман од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди