Хотел Green Wood 4* Разлог

Хотел Green Wood  

Хотел Green Wood  лоциран во Разлог, на околу 12км од скијалиштето во Банско, кое нуди 65 км долга ски стаза и модерни содржини за скијање. Гостите можат бесплатно да ги користат отворениот и затворениот базен со топла вода, сауна, парна бања и фитнес центарот. Бесплатен бежичен интернет е достапен во целиот објект. Хотелот Green Wood располага со детска игротека, продавници и ресторан. Гостите можат да уживаат во разновидните бугарски и европски јадења со одбрани бугарски и странски вина. Понудата на хотелот исто така опфаќа и all-inclusive аранжман и други можности за оброци.

 

Хотел GREEN WOOD 4*
03.05.-05.05.2024
      Тип на соба       3ноќи
Еднокреветна соба (цена за 1 лица) 1 268
Двокреветна соба (цена за 2 лица) 2 198
Студио  (цена за 2 лица) 2+1 207
Едноспален апартман (цена за 2 лица) 2+1 213
Двоспален апартман (цена за 4 лица) 4+1 207
Дете до 5,99 години на дополнително легло Бесплатно
Прво дете од 6 до 13,99 години на дополнително легло Бесплатно
Второ дете од 6 до 13,99 години на дополнително легло 105
Дете од 6 до 11,99 години на редовно легло 156
Возрасен на дополнително легло 156
Во цената е вклучено :

  • Ноќевањe на база all-inclusive light
  • Користење на внатрешен базен со детски дел
  • Финска сауна, парна бања, релакс соба, туш со кофа мраз, фитнес центар
  • бесплатна игротека за деца
  • Пражничен ручек со ДЈ во ресторан Виртуосо 05.05.24
  • паркинг
  • Туристичка такса
  • Интернет

Цените се во евра по лице за пакет аражман

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди