Хотел Moravica Соко Бања

Хотел Moravica Соко Бања

 

Хотел ” Moravica” се наога на прекрасен видиковец над Сокобања , со што на гостите и овозможува уживање во прекрасната природа и можност за прошетка по патеките за целосна релаксација и рекреација. Хотелот е со капацитет од 5 апартмани, 15 еднокреветни,80 двокреветни соби, во склоп на самиот хотел е конгресна сала со капацитет од 400 седишта, национален ресторан,два аператив барови, летна тераса, фитнес,спортски терени итн. За своите гости хотелот редовно организира вечер на музиката со специјалитети карактеристични за нивниот крај.

HOTEL MORAVICA

 

 

BB

 

HB

Еднокреветна соба 31 43
Двокреветна соба 29 38
Трокреветна соба 23 33
Апартман (цена за 2 лица) 62 85
Деца до 3г. на дополнително легло бесплатно
Деца од 3-7-год на допол. легло 7 16
Деца од 7-12 год на допол. легло 60% од сумата на возрасен
Во цената е вклучено:

·         ноќевања на база на одбраната услуга

Во цената не е вклучено:

·         туристичка такса 1 евро од ден по лице за деца до 15 год 0,5 евра од ден

·         користење на клима 4 евра од ден

Цените се изразени во евра по лице по ноќ

 

  

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди