Хотел Termag 4* Јахорина

Termag Hotel Jahorina е модерен хотел со 4* лоциран централно во ски центарот Јахорина, на 1550 m надморска височина, непосредно уз ски патеката и жичарата. Располага со 71 соба, 21 апартман и 1 претседателски апартман. Комплетен хотелски ентериер е дизајниран и изработен од дрво. Сите соби и апартмани се опремени со мини бар, сателитска ТВ, електронски сеф, телефон, фен, интернет. Претседателски апартман има 4 спални соби, 3 купатила, дневна соба, тераса со лежалки, камин, кујна, 3 мини бара. Хотелот нуди: анимација за деца, бежичен интернет, куглана, билијар, подземна гаража, ски рент и сервис, ски школа, продавница на ски опрема, продавница на рачно изработени сувенири, ресторан, камин сала, етно ресторан Колиба, на самата ски патека, каде што се организираат во зимската сезона тематски вечери, СПА центар со базен кој што се прочистува со озон, сауна, парна бања, џакузи, солариум, како и масажи и третмани, конференциска сала.

 

Хотел TERMAC **** 01.05-06.05.2024
Lux соба 550
Цената вклучува:

·         3 Ноќевања  на база  полупансион

·         QUAD BIKE тура по планина со водич  1 час

·         HIKING тура со водич од 2 часа и 30 минути

·         Игротека за деца, макскембал, игра со балони и представа

·         wi -fi интернет

Во цената вклучува:

·         туристичка такса 1,60 евро по лице од ден

·         Доплата за апартман 52 евра од ден

·         Доплата за трето возрасно лице во соба 68 евра од ден

·         Доплата за трето возрасно лице во апартман 78 евра од ден

Напомена:

·       Деца до 12години БЕСПЛАТНО

Дените се дадени во евра за пакет за 2 лица

 

 

 

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди