Хотел SUNCE 4* – СОКОБАЊА

Хоте SUNCE **** 10.01-31.03.2022 01.04-30.06.2022 01.07.30.09.2022
BB
Стандард соба 1+0 77 86 98
Superiror 2+1 90 98 106
Апартман 2+2 131 140 149
Деца од  0 до 3,99 год бесплатно
Деца од 4 до 11,99 год 35
Деца  + 12 год 45
Дете ( без доп. кревет) 25
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања со појадок

·         Користење на wellness & spa центар

·         Анимации за деца

·         Интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

·         Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  .

·         Допата за вечера  11 евра

·         Деца од 7 до 14,99 год паќаат 10 евра ноќевање со појадок , допата за вечера 5 евра од ден

Цените се дадени по соба од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди